Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj. ~ Freiya Asgard

GRUPY TERAPEUTYCZNE 2023-2024

GRUPY TERAPEUTYCZNE 2023-2024

Szanowni Państwo

Ruszamy z zapisami na grupy terapeutyczne. Poniżej przedstawiamy najnowszą ofertę.

Informujemy, iż cena za spotkanie wynosi 50 zł. Istnieje możliwość otrzymania faktury. Często i z dużym powodzeniem współpracujemy także z fundacjami i szkołami, które opłacają zajęcia, możecie także w tym zakresie na nas liczyć:) poMOC otwarta jest na Państwa potrzeby!

Jak się zapisać? Dzwoniąc pod numer 791050773 (zdarza się, że nie odbieramy natychmiast, ponieważ telefon dzierży w dłoni najczęściej nasza szefowa, by zaopiekować się Państwem najlepiej, jak potrafi, ale Ona także często i chętnie oddaje się pracy terapeutycznej i jest niedostępna. Zawsze jednak oddzwania!!!) lub używając formularza zgłoszeniowego https://poradnia-pomoc.pl/index.php/kontakt/ (tutaj także szefowa niezwłocznie kontaktuje się telefonicznie, by odpowiedzieć na Państwa pytania).

Ważna informacja jest taka, że w każdym momencie mogą Państwo zrezygnować z terapii. Zdajemy sobie sprawę z rożnych ludzkich przypadków, jak również z tego, że zarówno forma terapii, jak i osoba prowadząca może nie odpowiadać Państwa oczekiwaniom ( jak to mawia nasza młodzież: “trzeba złapać ten flow”). Zatem naprawdę warto przyjść, zobaczyć, doznać i zadecydować, co dalej.

Zatem oferta…

admin1281