Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj. ~ Freiya Asgard

Grupa wsparcia dla Rodziców

Grupa wsparcia dla Rodziców

– Jesteście w poMOCy moja ostatnią deską ratunku – usłyszałam ostatnio w słuchawce telefonu. – Moje dziecko jest diagnozowane, lekarz wspomniał coś o zaburzeniach osobowości, czy to coś poważnego?

Coraz częściej spotykamy się ostatnio w Poradni z Rodzicami, którzy zmagają się z niewiedzą, dotyczącą diagnozy psychiatrycznej swojego dziecka. Postanowiliśmy uczynić co w naszej MOCy, by wesprzeć Rodziców. Właśnie dlatego jedna z naszych Koleżanek – Agnieszka podjęła decyzje o utworzeniu grupy wsparcia. Celem spotkań będzie przekazanie wiedzy na temat różnorodnych zaburzeń psychicznych, ich objawów, Z racji, iż na co dzień Agnieszka pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i prowadzi terapię, postara się przybliżyć rodzicom tę czasem zawiłą wiedzę psychiatryczną w jak najbardziej praktyczny sposób. Ponadto postara się wesprzeć rodziców w poszukiwaniu rozwiązań, wzmocni ich umiejętności komunikacyjne oraz asertywność. Co równie ważne postara się, by Rodzice w tym trudnym czasie nauczyli się także dbać o siebie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 791 050 773, lub pod adresem pomoc.poradnia@gmail.com

ZAPRASZAMY!!!

admin1281