Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj. ~ Freiya Asgard

Terapia pedagogiczna

Terapia pedagogiczna

Zapraszamy do udziału w zajedziach z terapii pedagogicznej, które odbywać będą się w Poradni poMOC w soboty.

Terapia pedagogiczna, skierowana do dzieci i młodzieży m. in. z: trudnościami w nauce, w szczególności w nauce czytania i pisania, zaburzeniami przetwarzania słuchowego i wzrokowego, lateralizacji i koncentracji uwagi.

Prostymi słowami: jeśli Twoje dziecko myli literki, ma problem ze złożeniem ich w wyraz, nie lubi czytać, często popełnia błędy, przejawia trudności w koncentracji uwagi – nie czekaj. Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie pomożemy!

Pamiętaj! Jesteśmy po to, by dawać MOC

Zajęcia prowadzi mgr Dominika Furtak – terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny, terapeuta metody strukturalnej i terapeuta widzenia. Pracuje na stanowisku terapeuty widzenia i prowadzi terapię indywidualną dla dzieci z zaburzeniami widzenia obuocznego i organizuje szkolenia dla nauczycieli.
Jest absolwentką studiów I stopnia na kierunku pedagogika rewalidacyjna oraz studiów II stopnia na kierunku terapia pedagogiczna z elementami neuroedukacji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Obecnie rozszerza wiedzę na kierunku ortoptyka. Prywatnie jest fanką literatury oraz gier komputerowych i pasjonatką pracy z dziećmi.

admin1281