Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj. ~ Freiya Asgard

SPOTKANIA DLA MAM

SPOTKANIA DLA MAM

Od stuleci kobiety gromadziły się w większych grupach, aby się wspierać, słuchać i wymieniać doświadczeniem. Dawało to poczucie bezpieczeństwa, siłę, możliwość odkrywania siebie i oswajania lęków. Teraz my chcemy Was, młode mamy, zaprosić do stworzenia własnej wioski.

Warsztaty to cykl 6 spotkań w kobiecym kręgu adresowanych do mam dzieci do 1 roku życia.  W zajęciach można uczestniczyć samemu lub z maluszkiem. Będzie to okazja do nawiązania nowych znajomości, podzielenia się swoimi doświadczeniami i zobaczenia, że nie jesteście z nimi same, wsparcia i zdobycia wiedzy. Przykładowe tematy, które będą poruszane w ramach spotkań:

– historie porodowe,
– emocje w połogu i macierzyństwie,
– jak odnaleźć się w nowej roli i nie zapomnieć o sobie,
– radzenie sobie z “dobrymi radami”,
– relacje w parze po pojawieniu się dziecka,
– złość w macierzyństwie,
– rozwój noworodka (dlaczego maluch płacze, rozwój zmysłów, sen dziecka).

W przestrzeni naszego kręgu możesz czuć się bezpiecznie. Tu nikt nie ocenia. Możesz podzielić się czymś jeśli chcesz, albo tylko słuchać innych.

Kiedy: poniedziałki godz. 9:00-11:00, startujemy 17 stycznia!

Inwestycja: 100zł/spotkanie

Miejsce: Poradnia poMOC, Zabrze, ul. 3go Maja 25

Dla pierwszych 3 zgłoszonych mam konsultacja pediatryczna gratis!

Zapisy i szczegóły: tel. 791 050 773, e-mail: kontakt@poradnia-pomoc.pl

Prowadząca: Marta Muranowicz, psycholożka. Towarzyszę kobietom i ich partnerom w czasie ciąży i po porodzie. Jestem też instruktorką porodu w głębokim relaksie (hipnoporodu). Realizuję zajęcia psychoedukacyjne w ramach szkół rodzenia, organizuję warsztaty dla par spodziewających się dziecka i prowadzę poradnictwo psychologiczne. Można mnie też spotkać w social mediach (Instagram – Psychologia Blisko Mamy). Stale pogłębiam swoją wiedzę i warsztat pracy na kursach i szkoleniach dotyczących psychologii prenatalnej.

admin1281