Wysłucham Cię. Zawsze. Po prostu przyjdź i zacznij mówić. Nie musi być mądrze ani składnie. Zrobię Ci kawę, albo miętę, albo nic i tylko zegar będzie tykał w tle. Wysłucham Cię. Pamiętaj. ~ Freiya Asgard

Grupa dla MOCnych

Grupa dla MOCnych

Grupa dla MOCnych została stworzona z myślą o dzieciach nadpobudliwych, mających problemy w koncentracji uwagi, nadmiernie ruchliwych, impulsywnych – czyli takich, które najpierw działają a później pomyślą:) Celem zajęć jest polepszenie funkcjonowania dziecka w szkole, domu oraz w relacjach z rówieśnikami.

W wyniku własnych wieloletnich doświadczeń (prowadzę grupy od 12 lat) wysuwam wnioski, iż w przypadku dzieci nadpobudliwych psychoruchowo terapia grupowa odnosi najlepsze rezultaty.

Jeśli Twoje dziecko ma problem w usiedzeniu na miejscu, gubi często rzeczy, wtrąca się do rozmowy, nie umie się skupić – nie czekaj dłużej, zapisz go na zajęcia w Poradni poMOC (zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego).

Na koniec kilka słów o nazwie grupy – chciałam w tym miejscu pozdrowić Wojtusia, jednego z dotychczasowych uczestników terapii. Tak Wojtku, to Ty jesteś pomysłodawcą. Mam nadzieję, że nasze grupy będą tak pozytywne i pogodne, jak Ty. To jest moje marzenie:)

Pozdrawiam Was serdecznie – Zuzanna Bizuk

Pamiętaj – jesteśmy po to, by dawać MOC #PoradniapoMOC

admin1281